New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Naujienos

PradžiaNaujienos„Memel Motor Fest 2017“ – Automobilių vasaros sezono uždarymas

„Memel Motor Fest 2017“ – Automobilių vasaros sezono uždarymas

21
Aug 2017

Šių metų birželio pradžioje, kartu su „Klaipėda JAZZ“ festivaliu, Klaipėdos senamiestyje buvo atidarytas „automanų“ vasaros sezonas. Automobilių parodos metu iš 150 dalyvių buvo išrinkti net 13 gražiausių automobilių savo klasėse. Bet viskas kas prasideda turi ir pabaigą, šiuo atveju – šiltasis vasaros sezonas. „

Memel Motor Fest 2017“ – automobilių vasaros sezono uždarymas vyks prie Klaipėdos Jakų žiedo, adresu Žiedo g. 2, Sudmantai, plačiai įsikūrusioje „Inchcape motors“ kompanijos teritorijoje. Būtent šios kompanijos teritorijoje susijungs du renginiai – tai išskirtinių automobilių paroda, kuri bus eksponuojama tiek lauke, tiek automobilių prekybos salono viduje, ir laisvos automobilių slalomo varžybos, kurias organizuos didelę patirtį turintis „Pajūrio slalomas“ kolektyvas. Taip pat skaitykite: Automobilių tobulinimo entuziastai rinkosi Dauguose „Vasaros rate“ šiemet buvo 250 transporto priemonių Renginio metu žiūrovai atvykę į renginį galės apžiūrėti visus eksponuojamus išskirtinai gražius automobilius, sudalyvauti automobilių parodos „Memel motor fest“ atspausdintų ant drobės nuotraukų aukcione, o patikusią įsigyti.

Aukcione surinktos lėšos, renginio organizatorių bus paaukotos Klaipėdos vaikų namams „Rytas“. Taip pat renginio žiūrovai galės sudalyvauti tarakonų bėgimo varžybose ar tiesiog gerai praleisti laiką draugų būryje. Renginio teritorijoje bus pripūstas vaikiškas batutas, o drąsiausiems vaikams bus leista su specialiomis priemonėmis piešti ant naujutėlaičių salone stovinčių automobilių. Visa tai – renginyje, kuris vyks rugsėjo 9 d. 12-20 val.

Tags:

    Kitos naujienos