Palankiai sutikta ir teigiamai įvertinta, Klaipėdos mieste gyvenančių entuziastų, iniciatyva po truputėlį įgavo pagreitį, o šiemet – 2019 metais, įjungs aukščiausią pavarą. Pirmą kartą „Memel Motor Fest“ istorijoje, išskirtinių automobilių paroda įvyks ne tik Klaipėdoje, bet ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje ir Kaune, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Išlipa iš komforto zonos

Remdamiesi pastaraisiais metais įvykusių „Memel Motor Fest“ renginių statistika, organizatoriai pastebėjo, jog didžioji dalis dalyvių atvyksta ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš kitų miestų: Kauno, Marijampolės, Alytaus, Radviliškio, Vilkaviškio, Vilniaus ir netgi Rygos.

„Daug bendraujame su renginio dalyviais ir nemaža jų dalis guodėsi, jog jų miestuose nevyksta nieko panašaus į „Memel Motor Fest“. Daugelis taip pat apgailestauja, jog laiko trūkumas ne visuomet leidžia atvykti į šio festivalio namais tapusią Klaipėdą. Norėdami išspręsti šią situaciją, pagalvojome ir uždavėme sau klausimą – O kodėl renginio nepriartinus prie dalyvių?“, – pasakoja „Memel Motor Fest“ organizatorių komandos nariai, Edmundas Dargis ir Vytautas Butkus.

"Memel Motor Fest"

“Memel Motor Fest”
© Organizatorių archyvas

Sezono atidarymas – sostinėje

Pastaruosius metus „Memel Motor Fest“ tapo neatsiejama karštos ir saulėtos vasaros prie jūros dalimi. Šie metai bus ne išimtis ir Klaipėda nebus pamiršta, bet pirmąjį tepalo ir benzino kokteilį „Memel Motor Fest“ pradės plakti gerokai anksčiau – gegužės 25-ąją dieną, Vilniuje, kuriame bus skelbiamas automobilistams iš visos Lietuvos skirto vasaros sezono atidarymas.

Unikali proga pasitikti vasarą bus surengta pagrindinėje ne vien sostinės, bet ir visos Lietuvos gatvėje – Gedimino prospekte. Pagrindinėje didmiesčio gatvėje įvyks išskirtinių automobilių paroda bei gražiausių automobilių rinkimai, kurių dėka „Memel Motor Fest“ metu daugiausiai ovacijų sulaukę ratuočiai namo sugrįš su organizatorių paruoštais prizais.

Gedimino prospekte taip pat vyks automobilių garso sistemų varžybos. Pastarosios leis pakeisti supratimą kas yra gera garso sistema ir kas yra įspūdinga, šiurpuliukus kelianti garso sistema.

"Memel Motor Fest"

“Memel Motor Fest”
© Organizatorių archyvas

Gimtadienis namuose

Po poros savaičių „Memel Motor Fest“ karavanas persikels į savo gimtąjį miestą – Klaipėdą, kurioje bus skatinamas įvairiausių konfigūracijų variklių skambesys. Būtent birželio 8-ąją dieną „Memel Motor Fest“ parodys savo tikrąsias spalvas, kai minės savo 5-erių metų gimtadienį.

Savo šaknų neužmiršę „Memel Motor Fest“ organizatoriai tikina, jog kiekvienais metais pasakišku oru vykstantis festivalis šiemet suteiks gerokai daugiau gerų emocijų. Jau kelis metus vykstanti „Memel Motor Fest“ ir „Klaipėda Jazz“ festivalio sinergija, suskambės naujai.

Nuo pat ankstyvo ryto vyks įvairiausios rungtys ir pramogos, kurios leis tapti Lietuvos automobilių kultūros dalimi: „Nenorime atskleisti visų detalių, bet šiemet esame užsibrėžę ambicingų tikslų, kurie leis mūsų gimtadienį atšvęsti su trenksmu“, – priduria „Memel Motor Fest“ organizatoriai.

"Memel Motor Fest"

“Memel Motor Fest”
© Organizatorių archyvas

Paskutinė stotelė – Kaune

Antras pagal dydį Lietuvos miestas – Kaunas, visuomet garsėjo stipriomis automobilių kultūros šaknimis. Kaune galime surasti Lietuvos automobilių sporto federacijos biurą, šiame mieste ir jo apylinkėse galima surasti daugybę įvairiausių dirbtuvių, kurios dieną ir naktį antram gyvenimui prikelia daug ko mačiusius automobilius. Taip pat nereikėtų pamiršti, jog vienintelė lenktynių trasa Lietuvoje yra įsikūrusi ne bet kur, o šalia Kauno.

„Priežasčių surengti mūsų šventę šiame mieste yra beprotiškai daug. Viena iš jų – puiki geografinė padėtis, leidžianti visiems šį miestą pasiekti greitai ir patogiai“, – mintimis dalinasi vienas iš festivalio organizatorių, Edmundas Dargis.

„Paskutiniam sezono renginiui turime kitokių planų. Mūsų kolegos yra įrodę, jog vakare vykstantys automobilių entuziastų susibūrimai nėra ignoruojami – atvirkščiai. Vakare vykstantys renginiai gali sulaukti milžiniško susidomėjimo. Būtent tai mes ir pabandysime padaryti – surengti automobilių parodą, kai saulė pradeda slėptis už horizonto“, – pasakojo organizatoriai, pažadėję šventę automobilių kultūros gerbėjams rugsėjo 7-ąją.

Kviečia registruotis

Kol „Memel Motor Fest“ organizatoriai rūpinasi įvairiausiomis smulkmenomis, kurios užtikrintų sklandžią ir malonią automobilistams skirtų renginių eigą, organizatoriai oficialiai skelbia dalyvių registraciją pradėtą.

„Kuo įvairesnis, spalvingesnis dalyvių parkas, tuo mums visiems smagiau. Kiekvienas iš mūsų turime silpnybę skirtingoms automobilių markėms, kėbulo tipams. Turime skirtingą požiūrį į automobilių modifikavimo kryptį bei galutinį tikslą. Norime po vienu sparnu priimti kuo daugiau automobilių entuziastų, kurie yra pasiryžę parodyti savo ilgametį projektą ar Lietuvoje itin retai matomą modelį“, – priduria Edmundas Dargis.