New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Naujienos

PradžiaNaujienos„Memel Motor Fest“ šventėje – įspūdingo garso „Ford Shelby GT500“

„Memel Motor Fest“ šventėje – įspūdingo garso „Ford Shelby GT500“

06
Jun 2017

Šį šeštadienį Klaipėdoje įvyko trečiasis autombilistų vasaros sezono atidarymas – „Memel Motor Fest 2017“. Įdomių automobilių šiais metais buvo virš 150. REKLAMA Šių metų renginio šūkis: „Klaipėda – automobilių kultūros sostinė“.

Organizatorių teigimu, jis puikiai tai atspindėjo vaikščiojant po naująją Pilies gatvės automobilių aikštelę. Amerikietiški, retro, klasikiniai, perdaryti, reti, išlaikyti ar gyvenimo ir ilgą kelią matę automobiliai rungėsi 15-ikoje nominacijų. Renginys prasidėjo Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko sveikinimu, o po jo sekė ir garsūs automobilių duslintuvų garsai, nes prasidėjo garsiausio automobilio paieškos. Šiais metais juo tapo kiekvienais metais dalyvaujantis Arūnas Valantinas iš Pakruojo su „Ford Shelby GT500“ pasiekęs 135,5 decibelų garsą. Įdienojus žiūrovai rinkosi arčiau renginio raudonojo kilimo ant kurio rikiavosi vieni įdomiausių Lietuvoje „stance“ kultūros automobiliai.

Čia susirungė 4 automobiliai turintys pneumatines pakabas. REKLAMA Šį kartą taurė iškeliavo į Kauną. Tado Zelenio „VW Passat“ automobilis su pneumatine pakaba įveikė rungtį greičiausiai – per 8,76 sekundės. Klaipėdos Priešgaisrinės komandos 1-oji komanda pademonstravo žiūrovams labai įsimintiną dalyką – žmogaus gelbėjimo operaciją sukarpant automobilį. Taipogi tuo metu buvo galima ir apžiūrėti Lietuvos kariškių ir Lietuvos Policijos naudojamas transporto priemones.

Ant raudonojo kilimo rikiavosi patys rečiausi ir įdomiausi renginio automobiliai: nuo vieno mažiausių ir įspūdingiausių renginio automobilių „VW Kaefer“ ar merginos vairuojamo išskirtinės išvaizdos BMW Z3 iki pačio didžiausio ir ne ka mažiau įspūdingo „Dodge RAM“. Renginio pabaigoje buvo išdalintos renginio taurės, kurias patys dalyviai nusprendė kam šiais metais verta atiduoti.

Tags:

    Kitos naujienos